yeni biber hapı fiyat

Orjinal Lida İncelemesi

Ocak 9, 2017 8:46 am Gönderen Yorum Bırakınız

Lida

Lida bitkisel içerikli bir zayıflama ürünüdür. Bu ürünün 2004 yılından itibaren ülkemizde satışı yapılmaktadır. Tamamen bitkisel içeriği sayesinde dengeli ve doğal bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

Lida Nedir?

Lida bitkisel içeriğe sahip bir zayıflama ürünüdür. 3 versiyonu bulunmaktadır. Bunlar;

  • Folyolu Lida
  • Lida plus
  • Lida Softjel şeklindedir. Bu üç versiyonun incelemesini sizlerle paylaşalım.

Folyolu Lida

Folyolu Lida içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Bir kutu tam bir aylık kullanım içindir. İçeriği yoğun ve etkili bir üründür. Ayda ortalama 4-12 kilo arası bir kilo kaybı sağlar. Folyolu adından anlaşılacağı gibi 5 Adet folyo bulunmaktadır. Her bir folyo içerisinde 6 kapsül yer almaktadır. Bu folyolardan çıkarılan kapsüller günde bir adet sabah kahvaltısından önce bir bardak su ile tüketilir. Lidanın ilk versiyonudur.

Lida Plus

2.versiyon olan lida plus yine 30 kapsülden oluşmaktadır.  Yine bitkisel içeriğe sahip bu ürünün içeriği folyolu lida dan biraz daha hafiftir. Ayda ortalama 4-9 kilo verebilirsiniz bu ürün ile. sol resimde görmüş olduğunuz ürün lida plus ürününe ait bir resimdir.

 

 

 

 

 

Lida Softjel

Lida ürününün son versiyonu olan bu ürün tamamen softjel halindedir. Kullanımı daha kolaydır. Bu yüzden bir takım kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu lida içerisinde 36 softjel vardır. Bu softjeller günde bir adet sabahlar kahvaltıdan yarım saat önce kullanılır.

 

 

 

 

Lida siparişi vermek için tıklayınız.

lida yorumları için tıklayınız.

Etiketler: , ,

Kategori: , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın