yeni biber hapı fiyat

Orjinal Biber Hapı

Haziran 10, 2015 12:57 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Piyasalarda Biber hapı adı altında onlarca ürün vardır ve bu ürünlerin hemen hemen büyük bir çoğunluğu işe yaramayan para tuzağından başka bir şey değildir. Ayrıca, bilinen isimleri ile Meksika Biber Hapı, Acı Biber hapı, Kırmızı Biber Hapı gibi isimlerle satılan ürünlerde de fason ve merdiven altı üretim olarak tabir edilen, sahte üretimler söz konusu olmaktadır.

Orjinal Biber Hapını kısaca gözden geçirecek olursak;

orjinal-biber-hapiDikkat etmemiz gereken somut bilgiler,
Orjinal Biber Hapı kutusunun üzerinde bayan resmi ve biber resmi bulunmaktadır. Üzerinde Çince olan ismi “La Jiao Shou Shen” yazmaktadır. Kutu içerisinde toplam 30 kapsül barındıran folyo bulunmaktadır. Bu folyolar yerli üretimlerde( sahte ) 5 parça şeklindedir. Orjinalinde ise 2+2+1 şeklinde olmaktadır.

Folyo üzerindeki yazıları siyah, koyu kırmızı renklerde olanlar sahte ürünlerdir. Folyo içerisindeki kapsülleri kontrol ettiğinizde ise herhangi bir ezilme söz konusu ise yine aynı şekilde bunlar sahte biber hapıdır. Kapsül renginden orjinal ürünü ayırt etmek maalesef mümkün değildir. Orjinalliğe dair en büyük ayırt edici özellik ise, kapsülün içini açtığınızda çıkan tozdur. Tozu dilinizin ucu ile kısmen tattığınızda dilinizde bir acılık olması gerekmektedir. Bu acılık biber acısı değil, ilaç acısı şeklinde olmalıdır. Sahte bazı biber haplarında ürün içerisine bildiğimiz, sıradan acı biber konulmakta ve müşteriler bu şekilde kandırılmaktadır. Biber hapı kutusu üzerinde hologram bulunmaktadır.

En önemli konu ise, ürünü satın alacağınız yerdir. Ürünü satın almadan önce yetkili kişiden orjinallik ve para iade garantisini teyit ettiriniz. Satın almış olduğunuz site ismini ve telefon numarasını muhakkak not alınız.

Firmanın ikinci çıkarmış olduğu ürün ise Biber Hapı New’dir. Yine aynı firma tarafından üretilmiş ürün, etkin maddesi biraz daha fazla olması dolayısı ile son zamanlarda tercih sebebi olmaktadır.

Satın alacağınız Yeni Biber Hapında ise;
Beyaz plastik ambalaj içerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz ezik kapsül durumları bu üründe de yine aynı şekildedir. Kutu üzerindeki semboller aynıdır ancak bu üründe hologram bulunmamaktadır.
Kapsüllerin içerisini açarak yine aynı şekilde acılık kontrolü yaparak ürün orjinalliğini teyit edebilirsiniz.

Web sitemizde satışı yapılan ürünler %100 orjinal ve kesinlikle para iade garantilidir. Sipariş vermek için 0546 440 0 442 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da sipariş formunu doldurarak siparişinizi iletebilirsiniz.
http://www.biberhapisiparis.net/biberhapi-siparis#form

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın