yeni biber hapı fiyat

Orjinal Biber Hapı Kapsülü

Nisan 8, 2018 11:18 am Gönderen Yorum Bırakınız

Orjinal biber hapı kapsülü İçeriği Nedir?

Bu ürün bitkisel içerikli bir üründür. Orjinal biber hapı kapsülü isimli etken madde ürün içeriğinde yer almaktadır. Orjinal biber hapı kapsülü maddesi deniz kabuklularından elde edilmektedir. Orjinal biber hapı kapsülü maddesi lif bakımından oldukça zengindir. Bu madde vücutta sünger görevi görür. Böylece vücuda giren yağlı besinlerdeki yağlar bu madde üzerinde toplanır. Orjinal biber hapı kapsülü bir kısmı kana karışan bir maddedir. Lifli olması sebebi ile kişinin tok hissetmesine yardımcı olur.

Orjinal biber hapı kapsülü bitkisel ürününü kullanmadan önce bilinmesi gereken en önemli konu kişinin herhangi bir hastalığının olmaması gerektiğidir. Bitkilere, bitkisel ürünlere ve çeşitli maddelere alerjisi olanların bu ürünü kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Bu ürünü kullanmadan önce kişinin doktora danışarak onay alması tavsiye edilen bir durumdur. Bu ürünü kullanırken kişinin bol su tüketmeye dikkat etmesi de gerekir. Bu belirtilen maddeler dikkate alınmadığı takdirde baş ağrısı, halsizlik, kalp çarpıntısı, ağız kuruluğu, mide bulantısı gibi yan etkiler ortaya çıkabilmektedir. Bu ürünü kullanırken kişinin beslenmeye düzenine de dikkat etmesi gerekir.

Orjinal biber hapı kapsülü Nasıl Kullanılır?

Bu ürün gebelik durumu olan kişilere ve emziren annelere tavsiye edilmemektedir. Bitkisel içerikli olması sebebi ile hamilelik şüphesi olan kişiler de bu ürünü kullanmamak durumundadır. Mide sorunu olanların da bu tür ürünleri kullanmadan önce hekimlerine danışmaları tavsiye edilir. Yüksek tansiyon hastalığı bulunan, damar tıkanıklığı bulunan, böbrek yetmezliği olan ve karaciğer hastası olanların bu ürünü kullanmamaları gerekir. Sürekli ilaç kullananların da bu ürünü kullanması sakıncalı bulunmaktadır. Orjinal biber hapı kapsülü ürünü 15 yaşından küçüklere göre bir ürün değildir. Bu ürün 80 yaşından büyük kişiler için de tavsiye edilemez.

Orjinal biber hapı kapsülü ile vücutta bulunan yağların yakılması mümkün olmaktadır. Ancak Orjinal biber hapı kapsülü ürününü kullanırken kişinin yukarıdaki uyarıları dikkate alması gerekmektedir.

Orjinal biber hapı kapsülü ürünü takviye ürün olarak sınıflandırılmaktadır. Bu ürün yardımı ile kilo kontrolü sağlanabilmektedir. Bu bitkisel içerikli ürünü öğlen yemeklerinden ve akşam yemeklerinden yarım saat önce bol su ile içmek gerektiği bilinmelidir. Her öğünde 2 adet tablet alınmalıdır. Günde 4 tane tablet yeterli olmaktadır. Daha fazla ürün kullanımı bazı sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle Orjinal biber hapı kapsülü ürününü belirtildiği miktarda kullanmak gerekir.

Etiketler: , , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın