yeni biber hapı fiyat

Elma Krom

Şubat 13, 2017 1:35 pm Gönderen Yorum Bırakınız

ELMA KROM

Elma Krom Hapı Nasıl Kullanılır?

Elma krom hapı her yemekten önce 2 bardak su eşliğinde alınmalıdır. Böylece kişide tokluk hissi artarak daha az yemek yemeye imkan sağlar. Elma krom hapını günde 2 kere kullanmak yeterlidir. Ürünün daha fazla kullanılması fayda sağlamayacağı gibi zarar verebilir.

Elma krom hapı bol su ile içilmesi gereken bir üründür. Elma krom hapı kullanılırken dengeli beslenmeye de özen gösterilmelidir. Bu ürün düzenli kullanıldığı zaman hızlı kilo verilmesine yardımcı olur. Elma krom hapını kullanım kuralına uygun şekilde kullanarak bir ayda 4 – 10 kilo vermek mümkün olur.

Elma krom hapını gebeler amileler ve emziren kişiler kullanmamak durumundadır. Eğer kullanılırsa bebeğin sağlığı negatif yönde etkilenebilir. Herhangi bir hastalığı bulunan kişilerin de bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekir.

Elma krom hapı bitkisel içerikli bir ürün olmasına rağmen mutlaka doğru kullanım gerektirir. Aksi halde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kalp rahatsızlığı olan, damar tıkanıklığı bulunan, yüksek tansiyon hastalığı olan, böbrek yetmezliği bulunan, karaciğer hastalığı olan kişilerin bu tip bitkisel hapları kullanmamaları önerilir. Ülser veya gastrit hastalığı olan kişilerin de bu tip ürünleri kullanmamaları tavsiye edilir. Ağır bir ilaç kullanan kişilerin de Elma krom hapını kullanmamaları tavsiye edilir. Bitkisel zayıflama haplarını 18 yaşından büyükler ve 60 yaşından genç olanlar kullanabilirler.

Elma Krom Hapı İçeriği Nedir?

Elma krom hapı ürününün içeriğinde elma sirkesi ekstratı, balık jelatini, su, çinko, soya lesitin, ayçiçeği yağı, koyulaştırıcı madde, gliserin,  krom pikolinat, boyar madde ve B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12 vitaminleri yer almaktadır.

Kısa sürede kilo verilmesinde etkili olan Elma krom hapı kullanımında bol su içmeye özen gösterilmesi gerekir. Bu ürünün boşaltım sistemini etkilediği de bilinmektedir. Bu yüzden vücuttaki suyun atılmasına neden olur. Ürünü kullanacak olan kişinin vücudu susuz kalmasın diye bol su tüketmesi gerekir. Günde ortalama 2,5 litre su içilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Kişinin herhangi bir rahatsızlığı varsa ya da tıbbi bir ilaç kullanıyorsa bu durumdu bitkisel zayıflama haplarını kullanmadan önce doktoruna danışması gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın