yeni biber hapı fiyat

Bitter Orange

Temmuz 7, 2017 11:40 am Gönderen Yorum Bırakınız

Bitter Orange Nasıl Kullanılır?

Bitter OrangeBitter Orange bitkisel bir takviye ürünüdür. Bu ürünün içeriği ve kullanımı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan başlıkları okuyunuz.

Bitter Orange ürünü kapsül formunda üretilmiştir. Günde 3 defa kullanılması yeterli olmaktadır. Sabah, öğlen ve akşam birer adet kapsülü bol su ile içmek gerekir. Kapsülleri yemeklerden yaklaşık yarım saat önce almak gerekmektedir.

Bitter Orange 18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun değildir. Aynı şekilde 60 yaşından büyük kişilerin de kullanmamaları tavsiye edilir. Bitter Orange ciddi bir hastalığı olan kişilere uygun değildir.

Kişi bu ürünü kullanırken günde ortalama 2,5 – 3 litre su içmeye dikkat etmelidir. Yeteri kadar su tüketmek yağların kısa zamanda yakılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca su tüketimi böbrek sağlığı için de gereklidir.

Bitter Orange İçeriği Nedir?

Bitter Orange içeriğinde bulunan maddeler jelatin kapsül ve Citrus aurantium extract (turunç ekstresi) maddesidir. Ürün içeriğinde şeker, tatlandırıcı, tuz, maya gibi maddeler bulunmamaktadır. 140 cc’lik şişede bulunan ürün içerisinde 90 kapsül bulunmaktadır. 1 kutu ürün 1 aylık kullanım içindir. Serin ve kuru bir yerde saklanması gereken bu ürün çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Bitter Orange ürününü düzenli şekilde kullanarak sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu ürün ile kısa zamanda kilo vermek için doğru kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu ürünü herhangi bir rahatsızlığı olmayan kişiler kullanabilmektedir. Bitkisel içerikli ürünlere alerjisi olan insanların bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir. Hamileler ve emziren annelerin de bu tür ürünleri kullanmamaları gerekir. Bitter Orange sürekli ilaç kullanan ve kronik bir rahatsızlığı olan kişilere önerilmemektedir.

Bitter Orange satın almadan önce bandrollü ürün olduğundan emin olmak gerekir. Bu tür ürünleri satın alırken ürünün orijinal olduğundan kesinlikle emin olunmalıdır. Ürünün üretim, son kullanım tarihleri, barkod numarası ve bandrolü kontrol edilmelidir. Bu sayede orijinal ürün satın almak mümkün olur. Son kullanım tarihi geçmiş olan ürünleri satın almamak gerekir. Orijinal olduğundan şüphe duyulan ürünler kullanılmamalıdır. Bitter Orange ürününü kullanırken sağlıklı beslenmeye de özen gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Etiketler: ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın