yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Zayıflatır Mı ?

Kasım 13, 2015 1:42 pm Gönderen Yorum Bırakınız

biber-hapi-zayiflatir-miBiber hapı ya da bilinen diğer isimleri ile meksika biber hapı, acı biber hapı.. Türkiye’de bilinen ilk zayfılama haplarından birisidir ve etkin bir üründür. Aktif kullanıcı sayısı her geçen gün artan biber hapı günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan bir ürün olmuştur.

Ürün ile ilk tanışacak olaranların kafasındaki en büyük sorulardan birisi “biber hapı zayıflatır mı” sorusu olmaktadır. ürünü ilk kullanacak olanlar, merak edenler ve kullanmak isteyenler tarafından sıkça dile getirilen bu soruya açıklık getirmeye çalışacağız.

Biber hapı, içerisinde bulunan bitkisel ektraktlar sayesinde vücudunuzda tutualn fazla suyu( ödemi ) atmanızı sağlar. Aynı zamanda sizi tok tutarak gün içerisindeki kalori alımınızı düşürerek kilo vermenizi sağlar. Bu durum, sağlıklı olan her bireyde aynı şekilde işleyiş gösterir. Ancak bazı grup insanlar vardır ki, bu kişiler ne biber hapı ne de benzer farklı bir zayıflama ürününden sonuç alamazlar. Tiroid rahatsızlığı olan ve hormonal bozukluklar dolayısı ile bazal metabolizma hızı düşük olan kişiler kişiler zayıflayamazlar, aslında bakılırsa bu tür rahatsızlığı olanlar hiç bir zayıfama ürününden sonuç alamazlar. Çünkü bu kişilerin metabolizma hızı düşüktür, normal bir insana göre gün içerisinde yaktığı enerji çok çok düşüktür. Bu yüzden, sağlıklı bir bireyin yemiş olduğu bir dilim ekmek, bir kaç saatte yakılarak enerji açığa çıkartıyor ise, bu tür rahatsızlığı olan kişilerde bu süreç çok uzun saatler almaktadır. Bu sebeple, biber hapı kullanımı ile sonuç almak mümkün değildir.

Normal, sağlıklı bireyler biber hapı kullanarak bir ay içerisinde 4-8 kilo arasında bir başarı oranı yakalamaktadır. Belirtilen rakamlar kişinin vücut kitle indesine göre ( boy kilo oranı ) değişiklik göstermekte ancak her durumda kilo verimi sağlanmaktadır.
Sitemizde satışı yapılan ürünler %100 orjinal ve para iade garantili ürünlerdir.
Siparişleriniz için 0546 440 0 442 numaralı telefonu arayabilir ya da sipariş formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın