yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Zararı varmı?

Temmuz 19, 2016 11:28 am Gönderen Yorum Bırakınız

Biber hapı doğru şekilde kullanıldığı takdirde kilo verimini sağlayan bir üründür. Bu nedenle kullanım talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. Herhangi bir hastalığı, rahatsızlığı ya da alerjisi olan kişilerin Biber hapı kullanmamaları gerekir. 18 yaşından küçük olan ve 60 yaşından büyük olan kişilerin, hamilelerin, emzirenlerin Biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez. Özellikle kalp, karaciğer, böbrek gibi organlarda hasar ya da hastalık bulunan kişilerin de bitkisel zayıflama ürünlerini kullanmamaları gerekmektedir. Daimi olarak ilaç kullanan kişiler mutlaka doktorlarına danışarak Biber hapı kullanmaları gerekir. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri ortaya çıkabilir.

Biber Hapı Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Biber hapı kullanırken mutlaka günde en az iki buçuk litre kadar su tüketimi yapılmalıdır. Kullanım sırasında ağır besinler ve yağlı gıdalar tüketmemeye özen göstermek gerekir. Bu sayede daha etkili bir şekilde kilo verimi gerçekleşecektir. Günde 1 adet Biber hapı tüketilmelidir. Bitkisel zayıflama ürünü kullanırken spor yapmak zorunlu olmasa da tavsiye edilmektedir. Bu sayede daha sağlıklı kilo vermek mümkün olur. Aynı zamanda vücut formu kısa sürede şekillenir. Bitkisel zayıflama ürünlerinin kullanımı esnasında alkollü ve asitli içecekler tüketilmesi tavsiye edilmez.

Biber Hapı Zararları Nelerdir?

Her ilaç ya da bitkisel hap gibi Biber hapı da belli başlı yan etkilere sahip olan üründür. İlk olarak herhangi bir hastalığınız, alerjiniz ya da kullandığınız ilaç varsa doktorunuza ya da eczacınıza başvurun.

Biber hapı kullanırken ağızda kuruluk hissi ortaya çıkabilir. Bu sebeple gün içerisinde bol miktarda su tüketmeye özen göstermek gerekir. Midede yanma hissi de ortaya çıkabilmektedir. Eğer herhangi bir mide probleminiz, ülser ya da gastrit gibi hastalıklarınız varsa doktorunuza başvurun.

Bitkisel zayıflama ürünlerini hamilelerin ve emziren kadınların kullanmaması gerekir. Kanser hastalığı olan, yüksek tansiyon problemi olan, diyabeti bulunan, böbrek, karaciğer, kalp hastalığı olan kişilerin de bitkisel zayıflama ürünlerini kullanmamaları gerekir.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın