yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Siparişi

Kasım 18, 2016 1:14 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Biber Hapı

Biber Hapı Nedir?

Biber hapı içeriğinde bitkisel karışımlar bulunan bir zayıflama ürünüdür. Biber hapı Ana maddesi Meksika Biberidir. Bunun haricinde içerisinde Turunç, Citrus gibi kilo vermeye yardımcı bitkiler bulunmaktadır. Bu bitkilerin birleşimi sonucu biber hapı kapsüller haline getirilmiş ve kilo sorunu olan kişiler tarafından kullanılması için piyasaya sürülmüştür.

Biber Hapı Etkisi

Biber hapı yağ yakımı sağlar. Metabolizmik hareketleri dengeler ve böylece kilo vermenizi sağlar. Biber hapı zayıflatıcı mekanizması genel olarak yakımı üzerine kuruludur. Fazla yağların yakımını sağlayarak kolay bir  biçimde kilo vermenize olanak sağlar. Metabolizma hareketleri üzerinde ki dengesizlikleri tespit eder ve bunları düzene sokar. Bağırsak çalışmasını ve sindirim sistemini düzenler. Böylece daha dengeli bir kilo verme anlayışı kazandırır.

Biber Hapı Yan Etkisi

Biber hapının kesin bir yan etkisi bulunmamaktadır. Lakin kullanıcıların dile getirdiği yan etkiler arasında;

Ağız kuruluğu

Halsizlik

İştahsızlık gibi sorunlar yer almaktadır. Bu sorunlar içerisinde bulunan halsizlik ve iştahsızlık gayet normal olan bir yan etkidir. Yağ yakımı sonucunda bu tür sıkıntılar olabilir. Ağız kuruluğu ise yine yağ yakımının bir eseridir.Ağız kuruluğundan kurtulmak için gün içerisinde bol su tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca bol su tüketimi böbreklerin daha rahat çalışmasını sağlar. Böylece yağ yakımı sonucu oluşan artıklar daha rahat vücudunuzdan atılır.

Biber Hapı Kimler Kullanamaz

Biber hapı tamamen bitkisel bir ürün olsa da sibutramin adı ile adlandırılan bir bitki ekstresi bazı hastalıkları tetiklemektedir.

  1. Kalp Hastaları
  2. Böbrek hastaları
  3. Ya da herhangi ağır kronik bir hastalığı olanlar bu ürünü kullanamazlar.

Sibutramin kalp atışını hızlandırır. Bunun sebebi metabolizmanın dengeli çalışmasını sağlamaktır. Bundan dolayı kalp çarpıntısı yapabilir ve kalp hastaları tarafından kullanılması önerilmez.

sibutramine

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sibutramin adresinden sibutramin hakkıjnda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: ,

Kategori: , , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın