yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Kullanıcı Yorumları 2016

Ocak 8, 2017 6:07 pm Gönderen Yorum Bırakınız

BİBER HAPI KULLANICI YORUMLARI 2013

Biber hapı kullanıcı yorumları 2013 birçok forumda ve portalda sıkça konuşulan konulardan biridir. Bu forum ve portallarda biber hapı kullanan kişilerin tecrübelerini okumak ve yaşadıklarını öğrenmek mümkün olmaktadır.

Ürünün kullanım sürecinde beslenme düzenine oldukça özen göstermek gerekir. Sabahları aç karna 2 bardak suyla birlikte alınan biber hapı ürününün yeterli etkiyü gösterebilmesi için içtikten yarım saat sonra sağlıklı bir kahvaltı yapılmalıdır. Kahvaltıda tercih edilecek olan besinler kesinlikle ağır ve işlenmiş gıdalar olmamalıdır. Bunun yerine sindirimi kolay, doğal, az yağlı ve yararlı besinleri tercih etmeye özen göstermek gerekir. Gün içinde biber hapı kullanımı sebebiyle iştah durumunda azalma olsa da kesinlikle öğün atlamamaya özen göstermek gerekmektedir. Uzun süreli aç kalmamaya ve doğal gıdalarla beslenmeye dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde bitkisel içerikli zayıflama ürünlerinin etkisini arttırmak mümkün olabilmektedir.

Beslenme kadar yeterli su tüketimi konusu da önemli bir konudur. Biber hapı kullanırken bol su içmeye özen göstermek gerekir. Su içerek daha kısa sürede kilo vermek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda su içmek vücut sağlığı konusu için de oldukça önemli ve hassas bir konudur. Bu nedenle günde en az 2,5 – 3 litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekir.

Ağır bir hastalığı (karaciğer, böbrek, kalp – damar, tansiyon vs.) olan veya ağır tıbbi ilaç kullanan kişilerin bu ürünü kesinlikle kullanmamaları gerekir. Midesinde sorun olan insanların ve hamile kadınların biber hapı ürününü kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Emziren kadınların da herhangi bir bitkisel ürünü kullanmamaları gerekir. Hafif bir rahatsızlığı bulunan kişiler biber hapı ürününü kullanmadan önce kesinlikle doktorlarına danışmalıdırlar. Biber hapı ürünü bitkisel içerikli bir üründür. Kısa süre içinde fazla kilolardan kurtulmayı sağlayan biber hapı kesinlikle doğru bir şekilde kullanılmalıdır. Biber hapı ürününü 18 yaşın altında bulunan kişilerin kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

 

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın