yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı İle Forma Girin

Temmuz 14, 2016 8:57 am Gönderen Yorum Bırakınız

BİBER HAPI İLE ZAYIFLAYAN ÜNLÜLER

Piyasadaki bitkisel zayıflama hapları birçok ünlü tarafından da kullanılmaktadır. Bu ünlülerin başında gelen Mesut Yar, acı biber hapı ile 8 ay gibi bir sürede 40 kilo vermiştir. Mesut Yar gibi Yeliz Yeşilmen de acı biber hapı ile kilo veren ünlüler arasındadır. Yeliz Yeşilmen, acı biber hapı ile kilo verdiği sırada dans, spor ve sağlıklı beslenmeyle de kilo verimine destek verdiğini belirtmiştir.

Acı biber hapı ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek için öncelikle bol sıvı tüketimine dikkat etmek gerekir. Günde iki buçuk ya da üç litre su tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Acı biber hapı kullanırken spor yapma zorunluluğu yoktur. Ancak unutmamak gerekir ki spor yaparak daha kolay kilo vermek mümkündür. Ayrıca spor yapmak vücudun doğru bir biçimde şekillenmesine de olanak tanır. Bunun yanında sağlıklı beslenerek etkili bir kilo verimi gerçekleşir.

Acı biber hapı kullanımı için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması ve 60 yaşından büyük olmaması gerekir. Bu yaş sınırları içerisinde yer alan kişilerin ise antidepresan gibi ağır ilaçlar kullanmıyor olmaları gerekir. Kalp – damar tıkanıklığı, karaciğer hastalıkları, yüksek tansiyon ya da böbrek yetmezliği problemi olan kişilerin hiçbir şekilde bitkisel zayıflama hapları kullanmamaları gerekir. Kişinin bitkisel ürünlere karşı hassasiyeti ya da alerjik bir durumu varsa, acı biber hapı kullanmadan önce mutlaka doktora danışması gerekir.

Acı biber hapı satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmalısınız. Bunun için ürünün bandrolünü, barkodunu, üretim ve son kullanma tarihini kontrol etmeniz gerekir. Acı biber hapı kahverengi ve turuncu renklerden oluşan kapsüllerdir. Bu kapsüllerin acı bir tadı olur. Acı bir tadı olmayan kapsüllerin orijinalliğinden şüphe edilmelidir. Acı biber hapı kullanırken başka bir ilacın kullanılması önerilmez. Bu sebeple sürekli ilaç kullanmakta olan kişilerin herhangi bir bitkisel zayıflama hapı kullanmaları tavsiye edilmez.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın