yeni biber hapı fiyat

Antakya Biber Hapı Fiyatı

Ekim 17, 2016 12:31 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Antakya biber hapı fiyatı bu ürünü kullanacak olan kişiler tarafından merak edilen konular arasındadır. Ürünün fiyatı satış yerine göre değişiklik göstermektedir. Antakya biber hapı ürününü büyük eczanelerden, aktarlardan ve internet sitelerinden almak mümkündür. Resmi satış sitesinden alınan ürünlerde kampanyalar da bulunduğu için daha uygun fiyatlar bulunmaktadır. Bu nedenle resmi satış siteleri birçok kişi tarafından tercih edilen yöntemdir. Bu sayede ikili, üçlü ya da dörtlü Antakya biber hapı paketleri satın almak daha uygun fiyata gelmektedir.

Antakya biber hapı satıldığı yere göre farklılık gösterse de ortalama 50 TL kadardır. 1 kutu içeriği için geçerli olan bu fiyat, kampanyalı ürünlerde değişiklik göstermektedir. İki, üç ya da dört kutu satın alınması durumunda birçok kampanya sayesinde daha uygun fiyata satın almak mümkün olmaktadır. Satın alınan Antakya biber hapı ürününün öncelikle orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Bunun için bandrol incelenmeli ve bandrol üzerinde “Nature ve Milei” yazdığından emin olunmalıdır. Kutu üstünde ise “La Jiao Shou Shen” yazısı bulunmalıdır. Kutu içerisinde bulunan Antakya biber hapı turuncu – kahverengi renklerdedir. Toplam 30 adet kapsül bulunmalıdır. Bu kapsüllerin içerisinde bulunan tozun tadı acıdır.

Antakya biber hapı ile aşırı kilo sorunu yaşayan kişilerin kısa süre içinde bu kilolarından kurtulması mümkün olmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı konular mevcuttur. Bunlardan en önemlisi kişinin hiçbir sağlık probleminin olmaması gerektiği konusudur. Bununla birlikte Antakya biber hapı kullanan kişinin gün içinde içmesi gereken su miktarı ortalama 3 litre kadar olmalıdır. Bu miktardan daha az su tüketilmesi durumunda ağız kuruluğu ve baş ağrısı ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra böbreklerin zarar görmesi de söz konusudur. Vücuttaki yağların Antakya biber hapı ile kısa sürede yakılması için su tüketimine ihtiyaç vardır.

 

Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın