yeni biber hapı fiyat

Acı Biber Hapı’nın Etkileri

Ocak 16, 2017 11:01 am Gönderen 2 Yorum

Acı biber hapı ya da en çok bilinen ismi ile Biber Hapı. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte fazla kilosu olan kişiler hemen bu işin çaresine nasıl bakabileceğini araştırmaya başladılar. Biber hapı, bu konuda en etkin ve en çok bilinen zayıflama ürünlerinin başında gelmektedir.

Biber hapının etkileri

kısaca bahsedelim;

Biber hapının asıl amacı kişiyi tok tutmak ve kalori alımını azaltarak, harcanan kalori>alınan kalori mantığı ile kişinin kilo vermesini sağlamaktır. Bunun yanında, biber hapı kişinin kan basıncını ve dolayısı ile nabzını da yükselterek yağ yakımını da sağlar.  Biber hapı, içerisinde bulunan bitkisel ekstraktlar sayesinde kişide ağız kuruluğu oluşturmakta ve günlük su tüketim oranını 2-3 litre civarına çıkartmaktadır. Su tüketimi arttığı zaman, vücudunuzdaki fazla ödemin atılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda böbreklerinizin düzgün çalışması için su tüketimi insan yaşamında çok önemli bir unsurdur.

Biber hapı kullanımı ile birlikte aç kalan vücudun yorgun düşmemesi için, ilgili vitaminleri de içerisinde ihtiva eden biber hapı, kullanıcının gün içerisinde bitkin düşmesini de engellemektedir.

Etiketler: ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

2 yorum

  • brk says:

    ben aldım da türkçe anlatım falan klavuza dair birşey yok o değil ingilizce türkçe hiçbir şey yok

    • admin says:

      merhaba ürün Çin’den ithal olduğu için Türkçe yazı bulunmamaktadır. Yerli ürün isterseniz pepper time kullanabilirsiniz. Biber hapı kullanımı ve içeriği hakkında gerekli bilgiler Sitemiz üzerinden paylaşılmıştır.