yeni biber hapı fiyat

Hangi Biber Hapı Orjinal?

Ekim 14, 2016 8:15 am Gönderen Yorum Bırakınız

HANGİ BİBER HAPI ORİJİNAL

Biber hapı ürününü kullanmadan önce kullanacak kişinin hiçbir hastalığının veya alerjisinin olmaması gerekmektedir. Ciddi bir hastalığı olan veya ağır bir tıbbi ilaç kullanan kişilerin biber hapı ürününü kullanmaları tavsiye edilmez. Böbrek yetmezliği, kalp – damar hastalığı, yüksek tansiyon, kanser gibi hastalıkları olan kişilerin bitkisel zayıflama ürünlerinden hiçbirini kullanmamaları gerekir. Antidepresan gibi ağır ilaçlar kullanan kişiler de biber hapı ürününü kullanmamalıdır.

Hangi Biber Hapı Orijinal?

Biber hapı zayıflama ürününü satın almadan önce o ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Orijinal olan biber hapı kutusunun üzerinde “Nature ve Milei” yazısı olan bir bandrol vardır. Bununla birlikte ürünün kutusunda yazılı olan üretim ve son tüketim tarihleri de mutlaka kontrol edilmelidir. Kutu içindeki kapsüllerin rengi kahverengi ve turuncu renklere sahip olmalıdır. Bu kapsüllerin içinde bulunan tozun tadı ise acıdır. Satın aldığınız ürün yukarıda bahsi geçen özellikleri taşımıyorsa ürünün orijinal olmama ihtimali vardır. Bu nedenle ürünün iadesi yapılmalıdır.

Biber hapı kullanırken gün içinde mutlaka 3 litre su tüketmeye ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek gerekir. Bu dönemde spor yapılması zorunlu değildir. Ancak daha kısa süre içinde sağlıklı şekilde kilo vermek için spor yapılması tavsiye edilmektedir. Biber hapı kullanan kişilerin alkollü içecekleri tüketmemesi ve doğal beslenmesi gerekir. Alkol sağlığı olumsuz şekilde etkilediği gibi kilo vermeyi de zorlaştırır. Bu nedenle alkollü içeceklerin tüketilmemesine özen gösterilmelidir.

Orijinal biber hapı ürünü ile bir ayda 6 kilo ile 12 kilo arası kilo vermeniz mümkün olmaktadır. Biber hapı ürünü Meksika’da üretilmektedir. Bu ürün vücut yağlarının kısa sürede eritilmesine yardımcı olur. Tüm dünyada hızla yayılan ve popüler hale gelen biber hapı bitkisel içerikli olmasından dolayı tercih sebebidir.

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın