yeni biber hapı fiyat

Green tea

Nisan 13, 2017 12:55 pm Gönderen Yorum Bırakınız

GREEN TEA

Green Tea İçeriği Nedir?

Green Tea ürününü kullanmadan önce bu ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olunması tavsiye edilir. Bununla birlikte bu ürünü kullanırken bazı noktalara dikkat edilmesi de gerekmektedir. Bunların başında kişinin herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerektiği gelir. Kişinin bitkisel ürünlere karşı veya bitkilere karşı alerjik durumu mevcutsa bu ürünü kullanması tavsiye edilmemektedir. Bu bitkisel ürünü kullanmadan önce doktora danışmakta fayda vardır. Green Tea kullanırken kişinin spor ve egzersiz yapması kilo vermeye yardımcı etkenlerdendir. Egzersiz veya spor yaparak vücudun kısa sürede biçimlenmesini sağlamak mümkün olur. Green Tea gebelik şüphesi olanlara ve emziren annelere tavsiye edilmemektedir. Bitkisel zayıflama ürünleri 18 ila 80 yaş arasında bulunan kişiler için uygundur.

Green Tea ürünü düzenli kullanıldığı zaman kısa sürede kilo vermeye destek olur. Bu ürünü kullanırken sağlıklı beslenmeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Green Tea tüketirken günde ortalama 2,5 litre su içilmesi gerekir. Bitkisel ürünleri her zaman doğru ve düzenli bir biçimde kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu ürünü kullanmadan önce ürünün içeriği ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olunması gerektiği unutulmamalıdır.

Green Tea içeriğinde yeşil çay özleri bulunmaktadır. Bu bitkisel madde vücuttaki bölgesel yağların yakılmasında etkili olan bir maddedir. Özellikle karın çevresindeki yağların yakılmasına ve vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktadır.

Green Tea Nasıl Kullanılır?

Green Tea gün içerisinde 1 fincan şeklinde tüketilebilir. Bu ürünü kullanırken gün içinde bol su içmeyi ihmal etmemek gerekir. Bu ürünün kapsül formundaki çeşitleri de mevcuttur. Kapsül formundaki ürünlerin kullanımı için kutu içeriğindeki bilgilerden faydalanmak mümkündür.

Green Tea ürününü kullanırken tüm öğünlerde sağlıklı beslenmeye ve faydalı gıdalar tüketmeye oldukça özen göstermek gerekir. Aksi halde vücuttaki toksinler atılması oldukça zorlaşır. Aynı zamanda bölgesel yağlanmaların azalmasında da ilerleme görülemez. Green Tea kullanırken beslenmeye dikkat edilmesi gerektiği kadar hareket etmeye de özen göstermek gerekir. Bunun için haftada 3 – 4 gün egzersiz yapamaya ve her gün 30 – 40 dakika kadar hafif tempolu yürüyüşler yapmaya özen göstermek gerekir. Green Tea ürününü kullanırken alkol tüketmemek gerektiği de unutulmamalıdır.

Etiketler: ,

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın