yeni biber hapı fiyat

Etkili Zayıflama Yöntemi Biber Hapı

Aralık 21, 2017 12:44 pm Gönderen 1 Yorum

Biber Hapı Nasıl Kullanılır?

Biber Hapı kilo kontrolünün sağlanmasında etkili olan bitkisel bir üründür. Biber Hapı ürününün doktor tavsiyesiyle kullanılması faydalıdır. Ürünün işlevi beyinden salgılanan maddelerin ürünle birlikte dengelenmesini sağlamaktır. Bu sayede kısa zaman içerisinde zayıflama mümkün olmaktadır. Biber Hapı ürününün 3 çeşit muadili bulunur. Bunlar Zelium, Burna ve Nadyak isimli ürünlerdir. Bu ürünler piyasada kapsül şeklinde bulunurlar. Biber Hapı kalp – damar hastaları, yüksek tansiyonu olanlar ve böbrek yetmezliği bulunanlar tarafından kullanılmaması gereken bir üründür. Olası bir sağlık probleminin ortaya çıkmaması adına ürünü doktora danışarak kullanmakta fayda görülür.

Biber Hapı kapsülünü kullanırken kesinlikle doz aşımı yapılmamalıdır. Bu yüzden de ürünü belirtilen miktardan daha fazla kullanmamaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi halde çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bu ürün doğru ve düzenli şekilde kullanıldığı zaman etkisini göstermeye başlar. Bu sebeple tüm uyarıları dikkate almak gerekir.

Biber Hapı obezite tedavisinde de sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Ürünün doktor tavsiyesi ve kontrolü ile kullanılması gerektiğini unutmamak gerekir. Günde 1 kere öğünlerden önce kullanılması yeterli olmaktadır. Ürünün kullanımı esnasında sağlıklı gıdalarla beslenmeye de özen göstermek gerekir.

Biber Hapı İçeriği Nedir?

Biber Hapı ürününün içeriğinde bulunan maddeler Sibutramin ve Sibutramin Hidroklorür Monohidrat maddeleridir. Bu maddelerin kalp – damar tıkanıklığı bulunan, yüksek tansiyon hastalığı olan ve böbrek yetmezliği bulunan kişilere zarar verdiği bilinmektedir. Bu sebeple ürünü sağlık sorunu bulunmayan kişilerin, kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanması gerekir.  Biber Hapı kullanırken beslenme düzenine de özen gösterilmelidir.

Bu zayıflama hapının etki edebilmesi için bol su içmeyi de unutmamak gerekir. Böylece vücutta yer alan yağ kitlelerinin kısa sürede erimesi sağlanacaktır. Gün içinde en az 2,5 litre su içilmesi tavsiye edilir.

Yukarıdaki uyarılara uyulduğunda kısa zamanda kilo vermek mümkün olur. Biber Hapı kapsüllerini 18 yaşından küçük kişilerin kullanması yasaktır. Ürünü 60 yaşından genç kişiler kullanabilirler. Hamilelerin, emziren annelerin, böbrek yetmezliği bulunan kişilerin, tansiyon hastalığı olan kişilerin, kalp – damar tıkanıklığı olan kişilerin ve karaciğer hastalarının ürünü kullanmaları yasaktır. Bitkilere ya da bitkisel ürünlere karşı alerjik reaksiyon gösteren kişilerin Biber Hapı kapsülünü kullanması sakıncalıdır.

Etiketler: , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın

1 Yorum