yeni biber hapı fiyat

Chitosan

Nisan 6, 2017 12:14 pm Gönderen Yorum Bırakınız

CHİTOSAN

Chitosan Nasıl Kullanılır?

Chitosan beslenme desteği olarak öğlen ve akşam yemeklerinden önce ikişer tablet olmak üzere günde toplam 4 tablet alınmalıdır. Ürünü her zaman bol su ile almaya özen göstermek gerekir.

Chitosan ile vücutta bulunan yağ kütlesini azaltmak mümkün olmaktadır. Chitosan ürününü kullanım önerilerine uygun şekilde tüketmeye özen göstermek gerekir. Bu ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıda yer alana makalemizi okuyunuz.

Chitosan ürününü günde 4 defadan fazla almamak gerekir. Bu ürünü öğünlerden yaklaşık yarım saat önce almak gerekir. Bu ürün belirtilen miktardan daha fazla kullanıldığı zaman çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu yüzden ürünü doğru ve düzenli kullanmaya dikkat etmek gerektiği unutulmamalıdır.

Bitkisel zayıflama hapları hamilelere ve emzirenlere tavsiye edilmemektedir. Bu ürün bitkisel içerikli bir üründür. Herhangi bir mide sorunu olan kişilerin bu ürünü kullanmamaları önerilir. Bitkisel zayıflama ürünleri ciddi hastalığı olan kişilere de tavsiye edilmemektedir. Yüksek tansiyon problemi olan, böbrek yetmezliği olan, kalp tıkanıklığı olan ve karaciğer hastalığı olan kişiler bu ürünü kullanmamak durumundadırlar. Sürekli ilaç kullanan kişiler bu zayıflama ürününü kullanmamak durumundadır. Chitosan 15 yaşından küçükler için uygun bir ürün değildir. Bu ürün 80 yaşından büyük kişiler için de sakıncalı bulunmaktadır.

Chitosan İçeriği Nedir?

Chitosan ürünü denizde yaşayan kabuklu canlılardan elde edilmektedir. Lif maddesi olan Chitosan vücutta tıpkı bir sünger görevi görmektedir. Bu sayede vücuda alınan yağlı besinlerin yağları bu ürün üzerinde toplanmaktadır. Bir kısmı kana karışan Chitosan maddesi lif bakımından zengin olduğu için tok tutma özelliğine de sahiptir.

Bu ürün kişinin kilo kontrolü sağlamasına yardımcı olmaktadır. Vücuda giren yağ asitlerinin sindirilmeden atılmasına olanak tanıdığı için kilo almayı engelleyen bir üründür.

Ürün içeriğinde yer alan etkin maddenin adı Chitosan’dır.

Chitosan kullanmadan önce kişinin hastalığının olmadığından emin olması gerekmektedir. Alerjik durumu olan kişiler de bu ürünü kullanmamak durumundadır. Bu tür ürünleri kullanırken gün içinde bol su içmeye mutlaka özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi halde kişide kalp çarpıntısı, baş ağrısı, halsizlik,  ağız kuruluğu gibi bazı belirtiler görülebilir. Bu ürünü kullanırken kişinin sağlıklı beslenmeye de oldukça özen göstermesi gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın