yeni biber hapı fiyat

Bir Kilo Verme Stratejisi

Kasım 28, 2016 11:36 am Gönderen Yorum Bırakınız

Şu anda durduğu yerde, Amerika’nın nüfusunun% 36’sından fazlası obez ve yaklaşık% 70’i aşırı kilolu (dünya çapında benzer oranlarda) (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri). Biber Hapı Bu demektir ki, endişe verici. Bu hızı düşürecek ve ağırlığı büyük bir şekilde kaybetmenize yardımcı olacak uygulayabileceğiniz süper basit bir çözüm var.

Yemek yediğinizde oturmazsan kilolu olma ihtimalinin çok daha yüksek olduğunu biliyor muydun?

Atalar yemek yeme sırasında oturmanın faydalarını biliyorlardı, ancak oturup yemek için zaman ayırmanın zor olduğunu gördüğümüz bu hızlı kavrama konseptinde bu konsepti unutmuş görünmekteyiz; eğer yaparsanız, normalde aynı şekilde çalışıyorsunuz demektir Zaman veya çok görev.

Her zaman bunu yapardığımı biliyorum … sürekli olarak kilerden yemek yemek, dondurmayı kartondan dışarı doğru sıkıştırmak veya hareket halindeyken bir parça cips yeme alışkanlığı. Belki de o ya da benzeri şeyleri yaptın …

Öyleyse ayağa kalktıktan sonra, kilo almanıza neden olan ne oluyor?

Biber Hapı

1. Akılsız yemek yiyor!

Bu, tam olarak bilinçli veya yemek yediğinizin farkında olmadığınız anlamına gelir. Tam bir yemek yedikten sonra hala neden aç olduğunuzu merak ettiniz mi? Çoğu zaman, zihinsel olarak yediğiniz için beyniniz ne kadar yediğinizi anlamadı. Beyninizin, gıdanın getirdiği psikolojik memnuniyete ihtiyacı vardır.

Hareket halindeyken, genellikle aklında 100 farklı şey var – mesleğin, çocukların ve benzerlerinin. Zihniniz huzursuzdur ve yediğiniz yemeğe bütün beden ve zihinle katılmazsın. Bir dakika çikolatanın elinde olduğunu ve birkaç dakika içinde boğazına ittin.

Bu şekilde yemek gerçekten beyninizin bilinçli olarak yediğinizi kaydettirmesine neden olmaz ve bundan kısa bir süre sonra yoksun hissedeceksiniz.

Psikolojik olarak beslenmiyorsunuz, ancak bu aynı zamanda biyolojik etkileri de var …

2. Fizyolojik olarak, sindiriminiz bozulmuştur.

Ayakta kalmak, tüm sindirim sisteminiz için stresli ve tedirgin edicidir ve kalıcı kilo kaybı için uygun sindirim şarttır. Çin tıbbı ve Ayurveda sağlık sistemleri 1000 yıl civarında olmuştur ve her ikisi de sağlık ve uygun enerji dengesinin anahtarı olarak güçlü sindirimi vurgularlar.

3. Ayağınıza yemek yalpalamak dürtüseltir!

Birkaç avuç dolusu m & ms veya bir çift yonga burada bir gün boyunca eklenir. Günlük miktarınıza ne kadar fazla ek kalorizin yapıldığını fark etmiyorsunuz. Ne zaman oturup yemeğinizi tabağınıza koyduğunuzda, aslında ne kadar yiyecek yediğinizi görebilirsiniz. Klozet yırtın, çünkü ekleyecektir.

Genel olarak, zihniniz psikolojik olarak memnun olmayacak, sindiriminiz zayıflayacak (iltihaplanma ve kilo vermeye yol açacaktır) ve dürtüsel olarak tasarladığınızdan daha fazla kaloriyi saracaktır. Oturmak, birkaç istenmeyen kilo vermenize yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecektir.

Etiketler: , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın