yeni biber hapı fiyat

Biber Hapının orjinali nasıl anlaşılır

Temmuz 18, 2016 8:39 am Gönderen Yorum Bırakınız

Satın alacağınız Biber hapı ürününün mutlaka orijinal olduğundan emin olmalısınız. Orijinal olduğundan şüphe ettiğiniz ürünleri iade ederek paranızı geri isteyin.

Biber hapı içeriğindeki maddeler guarana meyvesi, kitre sakızı özü, turunç ve tıbbi nişastadır. Bitkisel bir zayıflama ürünü olan Biber hapı herhangi bir sağlık problemi olmayan kişilere tavsiye edilmektedir. Özellikle bitkilere karşı alerjisi bulunan kişilerin mutlaka doktorlarına danışmaları ve bu şekilde karar vermeleri gerekir. Ağır bir hastalığı olan ya da sürekli olarak ilaç kullanan kişilerin de Biber hapı kullanmamaları gerekir. Biber hapı hamile kadınlara da tavsiye edilmemektedir. Aynı şekilde emziren kadınların da kullanması mümkün değildir. Bitkisel zayıflama ürünleri 18 – 60 yaş sınırları arasında bulunan kişiler için üretilmiş ürünlerdir. Bu sınırların dışındaki kişilerin herhangi bir bitkisel zayıflama ürünü kullanmamaları tavsiye edilmektedir.

Biber hapı kullanırken bol su tüketmeyi ve sağlıklı beslenmeyi unutmayın. Bunların yanı sıra spor yaparak da daha etkin kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Bu sayede vücut kısa süre içerisinde şekillenecektir. Biber hapı günde 1 defa kahvaltılardan önce kullanılmalıdır. Kullanım sırasında 2 bardak suyla alınmalıdır. Öğünlerde sağlıklı ve hafif gıdalar tercih edilmelidir. Asitli içecekler ve alkol tüketimi oldukça azaltılmalıdır.

Peki, Biber Hapı Orijinali Nasıl Anlaşılır?

Biber hapı kutusu üzerini kontrol ederek işe başlayabilirsiniz. Öncelikle üretim ve son kullanım tarihlerini incelemeli ve ürünün son tüketim tarihinin geçmediğinden emin olmalısınız. Kutu üzerinde bulunan bandrol ve barkod numarası da incelenmelidir. Bandrol üzerinde “Nature ve Milei” yazması gerekir. Biber hapı kapsülleri kahverengi ve turuncu renklere sahiptir. Tadı ise hafif acıdır. Bu nedenle rengi ve tadı farklı olan ürünlerin orijinal olmama ihtimali vardır. Orijinal olduğundan şüphe duyulan tüm ürünler iade edilmelidir.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın