yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Yan Etkileri

Aralık 27, 2016 12:33 pm Gönderen Yorum Bırakınız

La jiao shou shen satışBİBER HAPININ YAN ETKİLERİ

Biber hapı ürününün içeriğinde turunç (citrus), guarana meyvesi, kitre sakızı ekstresi ve tıbbi nişasta bulunmaktadır. Bu maddeler bu ürünün bitkisel bir ürün olmasını sağlar. Bitkisel zayıflama hapları günümüzde oldukça yaygındır. Ancak bu ürünlerin yan etkileri de mevcuttur. Aşağıda bu konuyla ilgili detaylı bilgi verilmiştir.


Biber Hapının Yan Etkileri
Nelerdir?

Kişinin herhangi bir hastalığı varsa ya da bir ilaç kullanıyorsa bu durumda ilk önce doktoruna danışması gerekmektedir. Biber hapı ürününü kahvaltılardan yarım saat önce mutlaka aç karna almak gerekir. Sabahları 1 tane biber hapı kapsülünü 2 bardak su eşliğinde içmek tavsiye edilmektedir. Hapın içilmesinden yaklaşık yarım saat sonra ise kahvaltı yapılmalıdır. Kahvaltıda kişinin hafif ve sağlıklı gıdalarla beslenmeye özen göstermesi gerekir. Yağlı, ağır yiyecekler ve işlenmiş gıdalar tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Sağlıklı ve doğal besinler yiyerek kısa sürede kilo vermek mümkündür. Bu şekilde yağların yakımı mümkün olur hem de sağlıklı bir kilo verimi gerçekleşir.

Kullanım Önerisi

Bu ürünü on sekiz yaşından küçüklerin kullanması yasaktır. Ayrıca altmış yaşın üzerindeki kişilerin de bu tür ürünleri kullanmaları sağlıklı değildir. Kişinin vereceği kilo miktarı eğer 10 kilodan azsa bu durumda biber hapı kapsülünü kullanmasına gerek yoktur. Biber hapı içeriği bitkisel maddelerden oluşan bir üründür. Kısa sürede vücuttaki yağların yakılmasını sağlayan biber hapı eğer doğru bir biçimde kullanılırsa ayda 6 ila 12 kilo verilmesini sağlar. Verilen kilo miktarı kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Biber hapı ürününü ağır bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanması doğru değildir. Tıbbi bir ilaç kullanan, emziren ya da hamile olan kadınların da biber hapı ürününü kullanmaları tavsiye edilemez. Eğer kişinin çok fazla kilo problemi varsa ve hiçbir sağlık sorunu yoksa biber hapı ürününü kullanarak kısa süre içinde zayıflaması mümkün olabilmektedir.

Etiketler: , ,

Kategori: , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın