yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Ve Subitramin

Temmuz 21, 2016 8:53 am Gönderen Yorum Bırakınız

Biber hapı günümüzde pek çok kişi tarafından zayıflamak amacıyla tercih ediliyor. Kullanım tavsiyelerine uyulması halinde kısa sürede kilo vermeyi amaçlayan Biber hapı hamileler, emzirenler, alerjik yapıya sahip olanlar, kalp hastaları, böbrek hastaları, tansiyon hastaları, damar hastaları ve karaciğer hastaları için zararlı olduğundan dolayı tavsiye edilmez. Biber hapı on sekiz yaşından büyükler ve altmış yaşından küçükler için uygundur.

Biber hapı kullanırken asitli içecekler tüketilmemesi gerekir. Alkol ve sigara tüketimi de en aza indirilmelidir. Yağlı yiyecekler ve ağır gıdalar tüketilmemelidir.

Biber Hapı Zararları

Biber hapı kullanmadan önce herhangi bir alerjinizin olmadığından emin olmalısınız. Ayrıca ağır bir ilaç kullanıyorsanız Biber hapı kullanımı tavsiye edilmez. Diğer tıbbi ve bitkisel ilaçlarda olabileceği gibi Biber hapı da birtakım yan etkilere sahiptir. Bu yan etkiler özellikle yanlış, sağlıksız beslenmede ortaya çıkar. Ayrıca herhangi bir ilaç kullanılıyor ya da kişinin herhangi bir hastalığı varsa bu yan etkilerin şiddetinde ve sayısında artış görülebilir.

Biber hapı kişide mide yanmasına ve ağız kuruluğuna neden olabilir. Ağız kuruluğu için bol su tüketimine özen göstermek önemli bir konudur. Mide yanması olan kişilerde eğer daha önceden herhangi bir mide hastalığı teşhis edilmişse bitkisel zayıflama haplarını kullanmamaları tavsiye edilir. Bu durumda doktorlarına danışarak bilgi alabilirler.

Biber hapı kullanırken spor yaparak daha sağlıklı kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Doğru ve dengeli beslenmeye özen gösterip uyku saatlerini düzene sokarak da bitkisel zayıflama haplarının yan etkilerini azaltabilirsiniz.  Günde en az üç litre su tüketerek böbreklerin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olurken kısa sürede yağ yakmayı da sağlayabilirsiniz. Bitkisel zayıflama hapları mutlaka tavsiye edildiği şekilde kullanılmalıdır. Günde bir adet kahvaltılardan önce alınması gereken bitkisel zayıflama hapları 2 bardak su ile alınmalıdır.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın