yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı ve Hamilelik

Eylül 8, 2016 8:05 am Gönderen Yorum Bırakınız

Biber HapıBİBER HAPI VE HAMİLELİK

Biber Hapı Ve Hamilelik Hakkında

Biber hapı ürünü hamilelik döneminde kesinlikle kullanılmaması gereken bir üründür. Ayrıca bu ürünü emziren annelerin de kullanmaması gerekir. Bu ürün bitkisel içeriklidir ve bu nedenle hamile kişilerde yan etkilere neden olabilir. Ürünü kullanırken hamile olduğunu öğrenen kişinin bu ürünü bırakması gerekir. Çünkü ürünün etkileri hamile kişiler üzerinde kanıtlanmamıştır. Bu durumu riske atmamak için hamilelik döneminde hiçbir bitkisel zayıflama ilacı kullanılmamalıdır. Doktora danışılmadan tıbbi ilaçların da kullanılmaması tavsiye edilir.

Biber hapı kullanmadan önce kişinin hiçbir hastalığının olmadığından emin olması gerekmektedir. Aynı şekilde kişinin alerjisinin de bulunmaması gerekir. Ağır ve ciddi bir hastalığı olan veya tıbbi ilaç kullanan kişilerin de biber hapı ürününü kullanmamaları tavsiye edilir. Böbrek yetmezliği, kalp – damar hastalığı, yüksek tansiyon, karaciğer hastalığı gibi hastalıkları olan kişilerin hiçbir bitkisel içerikli zayıflama ilacını kullanmaları tavsiye edilemez. Antidepresan gibi ağır tıbbi ilaç kullanan kişilerin de biber hapı ürününü kullanmaları tavsiye edilemez.

Biber hapı ürünü ile ayda 6 ile 12 kilo vermek mümkün olmaktadır. Meksika’da üretilen biber hapı ürünü vücut yağlarının kısa sürede yakılmasına olanak sağlar. Tüm dünyada hızla yayılan biber hapı ürünü bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Biber hapı satın alırken ürünün kesinlikle orijinal olmasına dikkat etmek gerekir. Orijinal biber hapı kutusunun üzerinde “Nature ve Milei” yazısı olan bandrol vardır. Bununla birlikte ürün kutusu üzerinde yazılı olan üretim ve son tüketim tarihi de mutlaka kontrol edilmelidir. Kutu içinde bulunan kapsüllerin rengi kahverengi ve turuncu renklerde olmalıdır. Bu kapsüllerin içindeki tozun tadı ise acıdır. Satın almış olduğunuz ürün yukarıda bahsi geçen özellikleri taşımıyorsa sahte olma ihtimali yüksektir.

 

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın