yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Orjinal

Aralık 12, 2016 9:26 am Gönderen Yorum Bırakınız

Biber hapı ile kısa süre içinde, sağlıklı bir biçimde kilo vermek için beslenme düzenine oldukça özen gösterilmesi gerekir. Bunun yanı sıra gün içinde bol su tğketimi de göz ardı edilmemelidir. Biber hapı sayesinde uzun yıllar kilo sorunları yaşamış olan insanların artık fazla kilolarından kurtulması sağlanabilmektedir.

Biber Hapı Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Biber hapı kutusu üzerinde “La Jiao Shou Shen” yazısı olmalıdır. Orijinal biber hapı ürününün kutusunda bir tane bandrol bulunur. Bu bandrolün üstünde basılı olan yazıda “Nature ve Milei” yazılmış olmalıdır. Orijinal biber hapı kapsülleri acı bir tada sahip olmaktadır. Eğer kullanılan biber hapı ürününün tadı acı değil de farklı bir tada sahipse o ürünün sahte olma ihtimali bulunmaktadır. Bu durumda biber hapı ürününü satın alınan yere iade etmek gerekir. Çünkü orijinal olmayan biber hapı ürünleri zayıflamaya yardımcı olmamaktadır. Bu sahte ürünlerin sağlığı da olumsuz yönde etkilemesi söz konusudur. Bu tür durumlarda ürünün iadesi yapılmalıdır. Zayıflama ürünü satın alırken orijinal ürün olduğundan emin olmak gerekir. Biber hapı ürünü karton kutu içindeki vitamin kutusunda bulunmaktadır. Bu nedenle de taşınması ve transferi sırasında herhangi bir zarar görme ya da ezilme durumu olmaz. Kutu içinde 30 tane zayıflama kapsülü bulunur.

Biber hapı ürününü her sabah kahvaltılardan yarım saat önce kullanmak gerekir. Aç karna tüketilmesi gereken biber hapı ürünü mutlaka 2 bardak su eşliğinde tüketilmelidir.

Bitkisel zayıflama hapını içtikten yarım saat sonra sağlıklı bir kahvaltı yapılmalıdır. Bu kahvaltıda ise yağlı gıdalar değil; sağlıklı ve doğal besinlerin tercih edilmesi gerekir. Zayıflama ürünlerini kullanırken hem sağlıklı şekilde beslenmek hem de bol su tüketimi yapmak oldukça önemli konular arasındadır.

Etiketler: , , ,

Kategori: , , , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın