yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Antidepresan

Ağustos 4, 2016 11:10 am Gönderen Yorum Bırakınız

BİBER HAPI ANTİDEPRESAN

Biber hapı fazla kiloların verilmesine yardımcı olan bitkisel içeriğe sahip bir üründür. Bu ürünü düzenli ve doğru bir şekilde kullanarak aşırı kilo probleminden kurtulmak mümkün olmaktadır. Ancak ürünü kullanmadan önce kullanım talimatını okumaya özen göstermek gerekir. Çünkü biber hapı ürünü her ne kadar bitkisel içerikli bir ürün de olsa herkes için tavsiye edilebilen bir ürün değildir. Bunun için kişinin dikkat etmesi gereken birtakım durumlar söz konusudur.

Biber Hapı Ürününü Kimler Kullanamaz?

Biber hapı ürünü sayesinde kısa sürede aşırı kilolardan kurtulmak mümkün olduğu için birçok kilo sorunu olan insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak aşağıda sıralanmış olan maddelere göre bu ürünü herkesin kullanması tavsiye edilmemektedir.

  • 18 yaşından küçük ve 60 yaşından büyük olan kişilerin biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez.
  • Kişinin biber hapı ürününü kullanabilmesi için mutlaka sağlıklı olması gerekmektedir. Eğer kişide kalp – damar tıkanıklığı, böbrek yetmezliği, tansiyon hastalığı, karaciğer problemi gibi hastalıklar mevcutsa biber hapı kullanması tavsiye edilmez.
  • Gastrit ve ülser gibi mide hastalığı bulunan kişilerin biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez.
  • Antidepresan gibi ağır tıbbi ilaç kullanan kişilerin de herhangi bir bitkisel zayıflama ilacı kullanmamaları gerekmektedir.
  • Gebelik durumu ya da şüphesi olan ve emzirmekte olan kadınların da biber hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Biber hapı ürününü kullanmadan önce eğer kişinin herhangi bir sağlık sorunu varsa öncelikle doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. Bu ürünü kullanırken bol su tüketimine dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde ağız kuruluğu gibi sorunların yaşanması ve geç kilo verimi gerçekleşmektedir. Bu süreçte sağlıklı ve dengeli beslenmeye de özen gösterilmesi gerekir. Ağır gıdalardan, yağlı ve işlenmiş besinlerden uzak durulması tavsiye edilir.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın