yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Adetliyken Kullanılır mı?

Temmuz 29, 2016 10:49 am Gönderen Yorum Bırakınız

BİBER HAPI ADETLİYKEN KULLANILIR MI?

Biber hapı kısa süre içerisinde kilo vermeye yardımcı olan bitkisel içerikli bir üründür.  Bu ürün sayesinde kilo veren kişilerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Ancak bu ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için bu hususlara mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Aşağıda biber hapı kullanırken dikkat edilmesi gereken konulara değinilmiştir.

Biber hapı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler Nelerdir?

Biber hapı kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör kişinin herhangi bir hastalığının olmadığından emin olmasıdır. Eğer kişide kalp – damar tıkanıklığı, böbrek yetmezliği, karaciğer problemleri, tansiyon hastalığı gibi hastalıklardan bir ya da birkaçı bulunuyorsa kişinin kesinlikle biber hapı kullanmaması gerekir. Bununla birlikte ağır bir ilaç kullanan (antidepresan gibi) kişilerin de biber hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Biber hapı ülser ya da gastrit gibi mide hastalığı bulunan kişilere de tavsiye edilmemektedir. Gebelik durumu olan ya da emziren kadınların da herhangi bir bitkisel zayıflama ürününü kullanmamaları gerekmektedir. Biber hapı kullanan kişinin alkol tüketmemesi gerektiği de unutulmamalıdır. Çünkü alkol tüketimi kilo vermeyi engelleyeceği gibi sağlığı da olumsuz yönde etkilemektedir.

Biber hapı kullanılmaması gereken durumlar yukarıda açıklanmıştır. Bu maddeler göz önünde bulundurulduğunda biber hapıadetliyken kullanılır mı sorusuna cevap bulmak mümkündür. Ancak eğer kişi adetliyken herhangi bir ilaç kullanıyorsa bitkisel zayıflama ürününü kullanmadan önce doktoruna danışması gerekmektedir. Bu sayede olası problemleri önlemek mümkün olacaktır.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın