yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı 2 Günde

Ağustos 23, 2016 12:08 pm Gönderen Yorum Bırakınız

BİBER HAPI GÜNDE 2 TANE
Biber hapı ürününü kullanacak olan kişinin öncelikle mutlaka doktora danışarak muayene olması gerekmektedir. Kişide herhangi bir sağlık problemi, gebelik durumu ya da alerjik hassasiyet yoksa ürünü kullanabilir. Biber hapı ürününü kullanırken gün içinde 2,5 – 3 litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Sıvı tüketimi hep böbreklerin arınmasına yardım eder hem de daha kısa süre içinde kilo vermeye olanak tanır. Bu nedenle su tüketimine oldukça dikkat edilmesi gerekir. Etkili bir şekilde kilo verebilmek için zayıflama hapını kullanmadan önce tüketimi hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Uygun şekilde kullanılmayan zayıflama hapı kilo vermeye imkan tanımaz.
Biber hapı günde 2 tane kullanılmaması gereken bir üründür. Bu ürünü günde 1 defa, kahvaltılardan yarım saat önce aç karna almak gerekir.
Biber hapı kimler için uygun değildir?
Migren hastaları, 18 yaşını doldurmamış kişiler, 60 yaş sınırını geçmiş olan kişiler, vermesi gereken kilo miktarı 4 kilodan daha az olan kişiler, yüksek veya düşük tansiyon hastaları, biber hapı içerisinde bulunan bitkilere karşı alerjik durumu olan kişiler, yeni doğum yapmış ve emziren anneler, gebelik durumu olan kişiler, böbreklerinde rahatsızlık olan kişiler, tıbbi ilaç kullanan kişiler bu ürünü kullanmamalıdırlar.
Biber hapı ürününün içerisinde guarana meyvesi, kitre sakızı özü, turunç ve tıbbi nişasta maddeleri bulunmaktadır. Bitkisel zayıflama ürünü olan biber hapı sağlık problemi olan kişiler için tehlike arz edebilir. Özellikle bitkisel ürünlere karşı alerjisi olan kişilerin doktorlarına danışmaları ve bu doğrultuda karar vermeleri gerekir. Hastalığı olan ya da sürekli olarak tıbbi ilaç kullanan kişilerin de biber hapı ürününü kullanmamaları gerekir. Biber hapı gebe kadınlara da tavsiye edilmemektedir. Bu tavsiyeler göz ardı edilmemelidir.

Kategori: ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın