yeni biber hapı fiyat

Acı Biber Hapı Siparişi

Şubat 1, 2017 12:43 pm Gönderen Yorum Bırakınız

ACI BİBER HAPI

Acı Biber Hapı İçeriği Nedir?

Acı biber hapı zayıflama ürününün içeriğinde acı biber maddesi yer alır. Bu madde metabolizmanın hızını arttırdığı için oldukça kısa bir süre içinde kilo verilmesi mümkün olur. Ürün yağların yakılmasını tetikleyerek kilo vermeyi sağlar.

Bu zayıflama ürününü satın almadan önce ürünün mutlaka orijinal olması gerektiğini bilmek gerekir. Orijinal kutunun içinde bulunan kapsüllerdeki tozun tadı acı olmalıdır. Acı biber hapı kapsülünün içerisinde yer alan toz acı bir tada sahip değilse o ürünün sahte olma ihtimali göz ardı edilmemelidir. Orijinal acı biber hapı kutusunun üzerinde “La Jiao Shou Shen” yazısının olması gerekir. Orijinal acı biber hapı kutusunun üzerinde bandrol bulunmaktadır. Kutu üzerindeki bandrolde “Nature ve Milei” yazısı olmalıdır.

Acı Biber Hapı Nasıl Kullanılır?

Acı biber hapı mutlaka bol su ile tüketilmesi gereken bir üründür. Gün içinde 1 adet kapsülün içilmesi yeterlidir. Bu bitkisel zayıflama ürününü kullanırken her gün en az 2,5 litre su tüketmek gerektiğini unutmamak gerekir. Bitkisel zayıflama hapını içtikten yaklaşık yarım saat sonra kişinin kahvaltı yapması gerekir. Bu kahvaltıda sağlıklı beslenmek adına ağır gıdalardan uzak durulması tavsiye edilmektedir. Zayıflama hapını kullanırken hem beslenme düzenine hem de su tüketimine azami özen gösterilmesi gerekir.

Acı biber hapı satın alırken ürünün orijinal olmadığı fark edilirse o ürünün iadesinin yapılması gerekir. Sahte ürünlerin kilo vermeye yardımcı olmadığı bilinmelidir. Bunun yanı sıra sağlığı da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Acı biber hapı ürünü ambalajından dolayı taşınırken zarar görmez. Kutu içinde 30 adet kapsül vardır. Acı biber hapı 18 yaşından büyük kişilere için üretilmiştir. Bu ürünü 60 yaşından büyük olan kişilerin de kullanması sakıncalıdır.

Aşırı kilo problemi bulunan insanların acı biber hapı kullanarak bu kiloları vermesi mümkün olmaktadır. Günde 1 defa kullanılması gereken zayıflama kapsülünü sabahları aç karna içmek gerekir. Kapsülü en az 2 bardak su eşliğinde yutmak gerekir. Acı biber hapı doğru ve düzenli kullanıldığı takdirde kısa sürede kilo vermeye yardımcı olacaktır. Bunun için yukarıda bahsi geçen konulara dikkat edilmesi gerekir.

 

Etiketler: ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Bir Cevap Yazın